Jak objednat Několik rad jak si u nás objednat letenky, hotely, auta, parkování, víza, pojištění

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

Mnoho lidí riskuje, že cestuje bez pojištění nebo s pojištěním, které mají v rámci platebních karet. Toto pojištění je většinou základní /například v případě vážnějšího případu pojišťovna hradí plnění do stabilizace klienta, následná lékařská péče je ale v režii pacienta/ a neobsahuje třeba pojistku proti stornu letenky, proti úpadku letecké společnosti, škodě na osobních věcech, zpoždění zavazadel, odpovědnost za škody na zdraví a majetku atd.

Po dlouholetých zkušenostech jsme si jako partnera vybrali pojišťovnu ERV - Evropskou cestovní pojišťovnu, kterou Vám nabídneme k Vaší cestě. Pojistku si můžete vystavit sami přes online formulář umístěný na našich stránkách nebo Vám ji vystavíme my.

Cestovní pojištění Vám zařídíme na služební i soukromé cesty. Vždy Vám nabídneme optimální pojištění pro Vaši cestu podle počtu dní v cizině, slevy pro rodinu, pojištění k letenkám, pojištění k zájezdům atd. Pro časté cesty do ciziny doporučujeme celoroční pojištění.

Pokud si zvolíte pojištění online, první co si vyberte je, zda chcete celoroční pojištění MULTITRIP, pokud cestujete často, nebo krátkodobé SBALENO pro jednorázové soukromé a služební cesty.
Pokračujete výběrem vhodného pojistného krytí, zadáním termínu a země pobytu, počtu osob. Vyberete SPOČÍTAT ONLINE, vyberete si, zda chcete pojistku rozšířit o další možnosti a zadáte KOUPIT POJISTKU. Zadáte povinné údaje a způsob platby.

Potvrzení pojistky včetně pojistných podmínek a kartičky pojistitele s kontaktem na pojišťovnu obdržíte na Váš uvedený email.


© AirTicketPartner   |   Všechny práva vyhrazena   |   Vytvořil: vosy.cz