Jak objednat Několik rad jak si u nás objednat letenky, hotely, auta, parkování, víza, pojištění

Letenky

Všeobecně

základní rozdělení letenek je na letenky národních společností s pravidelnými lety, nízkonákladových či nízkorozpočtových společností /tzv. low-cost/ a charterových letů. První dvě varianty je možné vyhledat, rezervovat a zaplatit přímo v našem online systému.
Charterové lety jsou lety pořádané na zakázku za konkrétním účelem, např. přeprava zákazníků cestovních kanceláří na dovolenou, přeprava sportovních týmů atd. Letenky na charterové lety lze rezervovat a koupit pouze v naší cestovní kanceláři. Všechny letenky, které u nás zakoupíte, jsou za konečné ceny včetně všech palivových příplatků a letištních tax, které jsou uvedeny v letence.

Přesto doporučujeme ověřit si, zda na letišti kam letíte, se nevybírá ještě taxa v hotovosti - v současné době se vybírá taxa např. na letišti Seychely, Maledivy a Svatá Lucie.
Pokud dodržíte podmínky leteckých společností týkajících se např. povoleného váhového limitu a počtu zavazadel, nedostavíte se pozdě k odletu apod., nebudete platit žádné další poplatky. Výjimka je přeprava sportovního vybavení, psů, koček a ostatních zvířat - poplatky jsou stanoveny podle leteckých společností a platí se na letišti při odbavení. Informace o poplatcích získáte při nákupu letenky.Postup rezervace a platba letenky

Online vyhledávač:

První krok - v tabulce vyhledávače si vyplníte Váš požadavek: nastavíte termíny letů, místo odletu, cílové místo, popřípadě zvolíte návrat z jiného místa /tzv. multiple cestu/. Online vyhledávač Vám nabízí další preference, jako je volba letové třídy, změna termínů nebo konkrétní letecké společnosti.
Druhý krok - výběr varianty ze zobrazených nabídek. Po zobrazení jednotlivých nabídek si můžete zobrazit data a časy letů, místa přestupů, základní podmínky letenek /stornopoplatky, možnosti změn letu/ a informace o zavazadlech. Pokud Vám nabídnuté lety vyhovují, stačí kliknout na výběr a potvrdit vybrané lety.
Třetí krok - platba, kde si zvolíte způsob úhrady letenek, platbu provedete a obratem obdržíte letenku. Přes online vyhledávač lze platit pouze Vaší embosovanou platební kartou. /upozornění: vždy plaťte kreditní kartou, která je vystavena na stejné jméno jako letenka. Letecké společnosti se brání zneužívání odcizených platebních karet a z toho důvodu mohou rezervaci letenky zrušit a platbu vrátit./

Poptávkový formulář:

Vyplňte všechny kolonky poptávkového formuláře označené červeně a zašlete nám poptávku. Pro vyhledání nejlepší ceny, nebo spoje Vám doporučujeme vyplnit i ostatní kolonky, které nám mohou poskytnou důležité informace pro vyhotovení nabídky.
V pracovní dny Vám zašleme nabídku letenek obratem, během víkendu a o svátcích Vám nabídku zašleme v nejbližším možném termínu.


© AirTicketPartner   |   Všechny práva vyhrazena   |   Vytvořil: vosy.cz