Jak objednat Několik rad jak si u nás objednat letenky, hotely, auta, parkování, víza, pojištění

PARKOVÁNÍ

Na našich stránkách jsou umístěny 2 možnosti zajištění parkování.

GO PARKING - PRAHA LETIŠTĚ, který zajišťuje parkování v Praze blízko letiště a PARKCLOUD - PRAHA MĚSTO + LETIŠTĚ A PŘÍSTAVY V CELÉM SVĚTĚ, kde si můžete zajistit parkování téměř v celém světě u letišť, v přístavech atd.

GO PARKING je hlídané parkoviště s nepřetržitým provozem ve vzdálenosti 2 300 m od terminálů /doba jízdy cca 5 minut/.
Transfer z parkoviště k terminálům je v ceně parkovného a je zajištěn 9-místnými klimatizovanými minibusy. Parkoviště je plně pojištěné, hlídané fyzickou ostrahou a monitorováno kamerami. Během parkování si můžete nechat dát umýt, opravit nebo zrenovovat Váš vůz u smluvních partnerů parkoviště GO PARKING.

PARKCLOUD je společnost, která nabízí v Praze 9 různých parkovišť s různou vzdáleností od letiště. Všeobecně lze říct, že čím je parkoviště dále od letiště, tím nižší je cena za parkování. Ale vždy je v ceně započítán transfer z parkoviště na letiště a zpět k Vašemu autu.

Při rezervaci parkování je nutné v objednávkovém formuláři uvést datum a pokud možno nejpřesnější čas Vašeho příjezdu na parkoviště a čas Vašeho příletu. U některých parkovišť se musí uvést i SPZ, typ a barva auta, popřípadě telefonní kontakt na řidiče.
Po vytvoření rezervace obdržíte na uvedený email potvrzenou rezervaci, kterou si vytisknete a vezmete s sebou na parkoviště. Po krátké registraci zaparkujete auto na vymezený prostor, kam za Vámi přijede transportní vůz s řidičem, přeložíte zavazadla a odjedete na letiště.

Během registrace obdržíte lístek s číslem Vašeho stání a telefonním číslem na řidiče. Řidič Vás dopraví na terminálu, odkud odlétáte a informuje Vás o místě vyzvednutí po Vašem příletu.
Po příletu zpět na výchozí letiště zavoláte na kontaktní telefon a počkáte na příjezd vozu. Ten Vás odveze k Vašemu autu. Platba probíhá hotově nebo kreditní kartou přímo na parkovišti a to buď hned po příjezdu, nebo před opuštěním parkoviště. Záleží na společnosti provozující parkoviště.


© AirTicketPartner   |   Všechny práva vyhrazena   |   Vytvořil: vosy.cz