Jak objednat Několik rad jak si u nás objednat letenky, hotely, auta, parkování, víza, pojištění

HOTELY

Nabízíme Vám ubytování v hotelech od nejjednoduššího hostelového typu s 1*, přes městské hotely pro Vaše služební a soukromé cesty až po luxusní turistické resorty s 5* na plážích. Zadejte nám Váš požadavek, podrobně uveďte, jaký typ ubytování a kde si přejete zajistit /letiště, centrum, předměstí města apod./ a my Vám zašleme nabídku. Nebo můžete opět využít naše online vyhledávače dvou globálních dodavatelů: Tripplan travel a Booking.com.

Současně s ubytováním můžete žádat i doplňkové služby, např.: kuřácký/nekuřácký pokoj, pokoj pro alergiky, oddělená lůžka, propojené nebo sousedící pokoje, transfery z letiště do hotelu a zpět, způsob stravování /snídaně, polopenze, dieta/ atd.

Většina hotelů poskytuje připojení na internet, často na recepcích zdarma, na pokojích za poplatek.
V hotelu může být wellness centrum, business centrum, kadeřnictví, kosmetika, služba praní prádla atd. Pokoje mohou být vybaveny ledničkou, minibarem, příslušenstvím pro přípravu teplých nápojů, satelitní televizí atd. Nápoje a občerstvení v minibaru není zahrnuto v ceně za ubytování, ale platí se při ukončení pobytu na recepci.

Cena za ubytování nezáleží pouze na počtu hvězdiček, ale také na poloze hotelu. Dražší jsou hotely v atraktivních lokalitách - v centru města, v historických čtvrtích, u letiště atd. Takže se může stát, že hotel s 2* může být dražší než hotel se 4*.

Ceny jsou také vyšší v období konání veletrhů, výstav, sportovních událostí, celosvětových konferencí, svátků /např.: Velikonoce/ atd.

Hotely typu MESSE /výstavištní hotely/ jsou určeny pro účastníky veletrhů a je obtížné získat ubytování v době konání veletrhu.
Součásti ceny za ubytování není tzv. městská taxa, která se platí v hotovosti přímo na recepci hotelu. Její výše je cca 1 € za každou * hotelu. Taxa se vybírá za osobu a noc. Některá města městskou taxu vybírají pouze v turistické sezoně, mimo sezonu se taxa neplatí.

V případě, že se stane chyba a hotel například prodá pokoj dvakrát, je jeho povinností Vás ubytovat v hotelu v nejbližším okolí minimálně ve stejné, nebo vyšší kvalitě a to včetně transferu z původně potvrzeného hotelu do náhradního hotelu.Jak si vyhledat hotel online?

U našeho online vyhledávače máte na výběr z více než 150 000 hotelů po celém světě.

U každé nabídky naleznete kompletní informace o hotelu, obrázky a mapu.
Ubytování si můžete zaplatit přímo Vaší platební kartou, předplatit si ho u nás, nebo jen Vaší kartou zaplatit zálohu a zbytek doplatit až na recepci při check-inu. Máte na výběr ze dvou systémů, vyberte si, který lépe vyhovuje Vašim požadavkům.

V našem systému můžete zvolit vyhledávací jazyk. Automaticky je přednadstavena angličtina, ale v nabídce je také čeština. V nabídce zemí zvolíte zemi a hned vedle město, kde požadujete ubytování.
Vyberete termín ubytování, typ pokoje a případně přistýlky pro děti. Kliknete na vyhledávání a počkáte na nabídku. Při zobrazení nabídky si můžete rovnou zadat název hotelu, pokud máte již vybráno, nebo kolika hvězdičkové hotely se mají zobrazit.
U jednotlivých nabídek máte možnost si zobrazit podrobné informace o hotelu po kliknutí na HOTEL INFO, kdy se otevře nové okno s informacemi o hotelu, jeho vybavení, obrázky a mapou. Po výběru ZOBRAZIT VÍCE POKOJŮ se Vám zobrazí další možnosti, které daný hotel nabízí - typ stravování nebo typ pokoje.
Pokud si vyberete a budete souhlasit s podmínkami rezervace, stačí kliknout na modré tlačítko BOOK, vyplnit povinné údaje a pokračovat k platbám online. Po dokončení rezervace Vám na uvedený email přijde voucher, který si vytisknete a předložíte na recepci k check-inu, kde Vás na základě voucheru a Vašeho cestovního pasu/občanského průkazu ubytují.

Druhý systém je celosvětový globální dodavatel booking.com, kde začnete vyhledávání volbou města nebo oblasti, kde se chcete ubytovat, zadáte termín ubytování a můžete si zvolit v pokročilém vyhledávání Vaše další požadavky.

Po zobrazení nabídky si vyberete hotel, můžete si přečíst hodnocení předchozích hostů nebo zobrazit mapu s polohou hotelu. Po kliknutí rezervujte hned se Vám popis, vybavení a fotografie hotel.
Také jsou zde uvedeny typy pokojů, podmínky rezervace a typ stravování. Vyberete si počet pokojů, kliknete na rezervovat teď, vyplníte veškeré povinné údaje a hotel si zarezervujete. Na Váš mail dostanete voucher, který předložíte na recepci s Vaším cestovním pasem/občanským průkazem a budete ubytováni.


© AirTicketPartner   |   Všechny práva vyhrazena   |   Vytvořil: vosy.cz